• cz
  • en
  • Русский

Profil

Intelstav s.r.o.

Provádíme kompletní realizaci staveb (stavba na klíč) a inženýring, především projekty v oblasti rezidenční a komerční výstavby, tedy novostavby, rekonstrukce, vestavby, nástavby, modernizace a revitalizace stávajících objektů, ale i dílčí stavební práce. Zaměřujeme se na inteligentní domy, nízkoenergetické domy a byty, pasivní domy i byty, důraz klademe na úsporu energií a snížení nákladů na vytápění, čehož dosahujeme použitím nejmodernějších technologií jako inteligentní elektroinstalace (chytrý dům nazývaný též inteligentní dům), rekuperace, topné a  solární systémy, zateplování (zateplení) budov.

 

Zákazníkovi nabízíme komplexní zajištění stavby na klíč od návrhu projektu (hrubá stavba/profese/interiér/exteriér), přes realizaci, až po kompletní dokončení a vybavení objektu veškerou technikou (TZB, topení, rekuperace – řízené větrání, technologie pro pasivní domy, technologie pro nízkoenergetické domy, MaR, inteligentní elektroinstalace, sanita, kuchyně, atd.), nábytkem a vybavením do interiéru i exteriéru, zajišťujeme záruční i pozáruční servis.

Projektovou dokumentaci připravujeme pro všechny stupně: pro územní rozhodnutí, stavební povolení i prováděcí dokumentaci stavby.

Zajišťujeme územní a stavební řízení, inženýring staveb, autorský dozor a přípravné práce. Budujeme kompletní inženýrské sítě, přípojky, rozvody vody, odpadů, plynu, kanalizace.

Objekty vybavujeme nejmodernějšími technologiemi v oblasti elektroinstalace (inteligentní dům, inteligentní byt, inteligentní řízení budov), měření a regulace MaR, zabezpečení EZS, EPS, kamerových systémů, datových sítí, strukturované kabeláže, vytápění, rekuperace, tepelných čerpadel, klimatizace, vzduchotechniky a solárních systémů pro ohřev vody i votovoltaiku.

Poskytujeme služby v oblasti návrhu a realizaci interiérů a exteriérů, včetně dodávky veškerých materiálů, koncových zařízení a nábytku a to pro domy, byty, ale i kanceláře a instituce.

V dnešní době je kladen velký důraz na energetické úspory a ekologickou stránku projektů. Klient si může zvolit nemovitost v určité energetické třídě od klasických domů přes nízkoenergetické domy až po pasivní dům. Jako moderní trend se nyní zavádějí i tzv. aktivní domy.

Všechny profese zajišťujeme vlastními pracovníky nebo prověřenými partnerskými firmami. Následně poskytujeme a zprostředkujeme servis, takže zákazník získává bezesporu velkou výhodu kompletního provedení od jednoho subjektu, čímž výrazně šetří svůj čas i peníze.

 

 

Partneři