• cz
  • en
  • Русский

Inženýring

Společně překleneme veškerá úskalí technických náležitostí

Zajistíme koordinaci celé Vaší stavby od samotného začátku.

Nezbytným a základním kamenem pro úspěšnou realizaci výstavby domu je správný inženýring. Otázkou ovšem zůstává fakt, co vše si lze pod tímto pojmem představit.... Zaštiťuje soubor administrativně-odborných činností, které se týkají nejen prvních kroků k zahájení stavby, ale také průběhu celé stavby, až k jejímu zdárnému zakončení.

Našim klientům nabízíme odborné poradenství na vysoké úrovni ve všech těžkých, nicméně nezbytných rozhodnutích. Budeme s Vámi již při vhodném výběru parcely. Správná rozloha a poloha pozemku není zdaleka vše, co musíte mít na paměti. Důležitou součástí je dostatečný základ jasných a spolehlivých informací o dané lokalitě. Například mít v „malíčku“ podmínky úřadů, nebo vědět kde a jak vedou inženýrské sítě.

Nemusíte se obávat zdlouhavých procesů schvalování povolení, ani nekončících front k jejich podání. K ušetření v dnešní době tak drahocenného času, velice rádi vyřídíme veškeré potřebné dokumenty za Vás. Jak už to bývá, musí být správných podkladů vystaveno více různých verzí. Také dohlédneme na optimalizaci nákladů spojených s realizací vysněného bydlení v rámci stanoveného projektu, který předem společnými silami doladíme k dokonalosti a spokojenosti. Do naší kompetence samozřejmě spadá profesionální stavební dozor, který musí být zajišťován při celém průběhy stavby. Aby nedošlo k chybám a rozporům, které by nakonec mohli vést k problémům při kolaudaci a následným odstraňováním potíží. Pozdní řešení v mnoha případech vede ke zbytečnému navyšování výdajů proti původním rozpočtům.

Z našich bohatých zkušeností můžeme volbu profesionálního inženýringu jedině doporučit.

Pro Vaši stavbu zajistíme:

Dokumentace

Územní a stavební řízení

Autorský dozor

Konzultace s projektanty

Partneři